پرستاری ۲۴

توجه : شرکت ها و موسسات و سایت های مرتبط پرستاری اجازه دسترسی به اطلاعات کارجویان را ندارند، 

آگاهی از شرایط استفاده :
به شما بابت پیوستن به جمع (Parastari24) تبریک گفته و امیدواریم که با کمک خدمات ما بتوانید شغل مورد نظرتان و کارفرمایان پرستار سالمند-پرستار کودک و یا پرستار بیمار  مورد نظر را پیدا کنند.

شرایط و ضوابط استفاده از این وب سایت به شرح ذیل می باشد :
پرستاری 24 ، معرفی فرصت‌های کاری و همچنین کمک به جذب نیروهای ( مراقب کودک - مراقب سالمند  ) توسط کارفرماها در فضاي مجازي ایجادشده است. شما با ورود به سايت، بدون هیچ‌گونه محدوديت و شرطى "شرايط و مقررات" را می پذیرید. در صورت عدم موافقت با "شرايط و مقررات" لازم است بلافاصله استفاده از اين سايت را متوقف نماييد. و از آن خارج شوید .

در این متن از کلمات و عبارت‌هایی از استفاده‌شده است که هرکدام از این‌ها را تعریف می‌نماییم :
کارجو: کسی که عضو سایت “پرستاری۲۴ ” شده است و به دنبال شغل مناسب است. ( پرستار سالمند - پرستار کودک - پرستار بیمار -آشپز و خانه دار )
کارفرما :شخص حقیقی و یا حقوقی که به دنبال نیروی کار( پرستار کودک- پرستار سالمند - پرستار بیمار -آشپز و یا خانه دار ) برای خود به کمک "پرستاری۲۴" می گردد.


قوانین و مقررارت :

۱. کلیه کاربران اعم از کار فرما و کارجو(مراقب سالمند - مراقب کودک - مراقب بیمار ) ملزم به رعایت خط مشی های (سایت) می باشند.
۲. بازدیدکنندگان اعم از کارفرما و کارجو در “پرستاری۲۴”، اجازه سوء‌استفاده از هیچ‌یک از مطالب و سرویس‌های این وب‌سایت را ندارند. این سوء‌استفاده به شکل تداخل در سرویس‌های “پرستاری۲۴” و یا تلاش برای دسترسی به آن‌ها، با استفاده از روشی به ‌جز رابط کاربری و دستورالعمل‌های ارائه‌شده توسط ما تعریف می‌شود.
۳. در صورت هرگونه شبهه در استفاده ناصحیح از این وب سایت ، Parastari24 این حق را برای خود محفوظ می داند که بدون اطلاع قبلی حساب کاربری شما (کارفرما و یا کار جو) را بدون اطلاع قبلی حذف نماید.
4. استفاده، مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. "پرستاری24 " تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد.
5. هرگونه سوءاستفاده از نام " Parastari24" و خدمات مرتبط ممنوع می‌باشد.
6. کارجویان “پرستاری 24 ” تأیید می‌نمایند که اطلاعات شخصی واقعی، دقیق، به‌روز و کامل که در فرم ثبت‌نام کاربر نیاز است را وارد نمایند و در صورت هرگونه تغییر در اطلاعات وارده آن را مجددا بازبینی و در پروفایل خود وارد نمایند .بدیهی است هرگونه ثبت اطلاعات غیر واقع ،اکیدا خوداری نمایید و در صورت مشاهده آن پروفایل کارجو حذف می گردد.سایت پرستاری 24 هیچگونه تعهد و ضمانتی در خصوص صحت و سقم اطلاعات مندرج کارفرمایان و کارجویان ندارد.
7. “Parastari24” هیچ‌گونه تعهدی نسبت به استخدام کارجو برای شغل درخواستی آن‌ها ندارد، بلکه مطابق توانمندی‌های کارجو و نیاز کارفرما این فرآیند انجام می‌گردد.
هرگونه هک و حملات سایبری به وب سایت پرستاری24 مطابق با قوانین جرائم رایانه ای از مراجع ذیصلاح اقدامات لازم انجام خواهد شد.
Parastari24 تاکید می کند فقط کاربران حقیقی مجاز به استفاده از این وب سایت می باشند .و لازم به تاکید مجددمی باشد که سوء استفاده از نام وب سایت " parastari24 " کاملا ممنوع می باشد.
. “Parastari24” هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای رزومه کارجو و صحت و سقم این موارد ندارد لازم است کارفرمایان بررسی های لازم را قبلا از استخدام کارجویان انجام دهند
۸-.کلیه ارتباطات، تماس ها و رابطه مالی و غیر مالی و امورمربوط به قرارداد،از طریق ارتباط مستقیم(کارفرما و کارجو ) طرفین صورت می پذیرد و سایت "پرستاری24" هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی ایجاد شده نخواهد داشت .

۹- سایت پرستاری ۲۴ هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگون سو استفاده احتمالی کارجویان و یا کارفرمایان ندارد.

۱۰ سایت پرستاری ۲۴ هیچگونه مسئولیتی  در قبال خسارت های احتمالی از طرف کارجویان به کارفرمایان و بالعکس ندارد و نخواهد داشت.

۱۱- سایت پرستاری ۲۴ هیچگونه مسئولیتی در قبال حوادث احتمالی بین کارجو کارفرما نداشته و نخواهد داشت.

۱۲-شرکت ها و موسسات و سایت های مرتبط پرستاری اجازه دسترسی به اطلاعات کارجویان را ندارند، در صورت ثبت نام شکایت از طریق مراجعه قضایی صورت میگرد.

۱۳- اطلاعات و مشخصات کارجویان درصفحه اصلی وب سایت قرار میگیرد.

هشدار
طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.